Contact adressen, bestuur van het Lemster Mannenkoor

Voorzitter: Lammert Wassenaar

It Foardek 15, 8447 EJ Heerenveen

Tel.: 0513-628168 of 06-573 74 576

E-mail: lwassenaar01@zonnet.nl

 

Vice-voorzitter: Pieter Schop

Van Enden 21, 8531SB Lemmer

Tel.: 0514-564542

E-mail: plschop@planet.nl

 

 1e Secretaris: Willem Toering, voor aanvragen van concerten

Oeverloper 1, 8532 BG Lemmer

Tel.: 0514-563233 of 06-53147907

E-mail: wtoering@hotmail.com

 

2e secretaris: Oebele Herder

Ducdalf 10, 8531AB Lemmer

Tel.: 0514-785065

E-mail: oebele.herder@gmail.com

 

 Penningmeester: Femme de Vries

Barkentijn 19 8531 CV Lemmer

Tel.: 06-20777489 ( na 19.00 uur) 

E-mail: fekaneel@hetnet.nl

 

Algemene zaken: Klaas van der Sluis

Barkentijn 52, 8531 CZ Lemmer

Tel.: 0514-564430 of 06-23667772 

 E-mail: kl.sluis@planet.nl

 

Algemene zaken: Jan Pranger

Bosruiter 114, 8532AH Lemmer

Tel.: 0514-563985

E-mail: jan.annie.pranger@wxs.nl

 

Algemene zaken: Romke van der Veen

Houtrib 9  8531LN  Lemmer

Tel.: 0514-533244

E-mail: romke.veen@gmail.com